nr 495 8526
Tavelram
1800-tal, förgylld, 20 x 18 cm
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
350 kr |
måndag 12 november 2007 kl 16:19:26
Tid |
Kund |
Bud |
250 kr
150 kr
250 kr
300 kr